Nabídka zájmové činnosti - Školní rok 2019/20

Nabídka zájmové činnosti - Školní rok 2019/20

 

Informace o zájmových kroužcích organizovaných smluvními organizacemi na ZŠ U Roháčových kasáren

 

název kroužku

pro věk

den

čas

cena pololetí

způsob přihlášení

Gymnastika pro děti

1. – 5. třída

Út

14:00-15:00

1800,-Kč

www.gymnastikaprodeti.org

Angličtina - Jazyková škola Libere

1. třída

Čt

13:15 – 14:15

1990,-Kč

3780,-Kč/rok

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, posílejte na skola@libere.cz

nebo odevzdejte třídnímu učiteli do 12.9.2019

 

2. třída

Čt

14:15 – 15:15

1990,-Kč

3780,-Kč/rok

 

3. třída

Čt

15:00 – 16:30

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

 

4. třída

Po

13:30 – 15:00

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

 

5. třída

Po

15:00 – 17:30

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

Kroužek florbalu FC Bučis team

1. – 5. třída

Út

15:30 – 16:30

1500,-Kč

Přihlášky byly rozdány žákům, odevzdáte na první hodině v úterý 17.9.2019 od 15:30 ve škole

Taneční škola Ivy Langerové

1. – 6. třída

14:00 – 15:00

2000,-Kč

3600,-Kč/rok

https://www.ivalangerova.cz/praha-10/zs-u-rohacovych-kasaren

Florbal pro radost Dům UM

10 – 15 let

Po

15:30 - 16:30

1300,-Kč

1800,-Kč/rok

http://www.dumum.cz/krouzky/6269-florbal-pro-radost-rohacovky

Florbal Wizards přípravka Roháčovky Dům UM

6 – 8 let

Čt

15:00 – 16:00

1400,-Kč

1900,-Kč/rok

http://www.dumum.cz/krouzky/6264-florbal-wizards-pripravka-rohacovky

Wizards florbal elévové Dům UM

9 – 11 let

Čt

16:00 – 17:30

2900,-Kč

3900,-Kč

http://www.dumum.cz/krouzky/6266-florbal-wizards-elevove

 

Wizards florbal mladší žáci Dům UM

11 – 13 let

Čt

17:30 – 19:00

3000,-Kč

4500,-Kč

http://www.dumum.cz/krouzky/6267-florbal-wizards-mladsi-zaci

Šachy

1. – 9. třída

St

14:15 – 15:00

950,-Kč

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, odevzdejte třídnímu učiteli

Street dance mini děti Runwway

4 – 6 let

Čt

15:30 - 16:30

1500,-Kč

www.tkrunway.cz

Street dance mini děti soutěžní Runwway

5 – 8 let

Po

Stt

17:00 – 18:00

16:30 – 17:30

1500,-Kč

Street dance děti Runwway

7– 10 let

Čt

16:30 – 17:30

1700,-Kč

Street dance děti soutěžní „B“ Runwway

8 – 11 let

Po

St

14:30 – 15:30

15:30 – 16:30

3000,-Kč

Street dance děti soutěžní „A“ Runwway

8 – 12 let

Po

St

15:30 - 17:00

15:00 - 16:30

3800,-Kč

Street dance junioři Runwway

11 – 17 let

Po

18:00 – 19:00

1700,-Kč

Street dance junioři soutěžní "B" Runwway

11 – 16 let

St

Čt

16:30- 18:00

17:30 – 19:00

3800,-Kč

Street dance junioři soutěžní "A"

11 – 16 let

Út

St

17:00 - 18:30 

17:30 - 19:00

3800,-Kč

Contemporary Runwway

od 9 let

Út

15:30 – 17:00

2300,-Kč

Oldies Runwway

25+

Út

18:30 – 20.00

2300,-Kč

Miniházená

2.-.4. třída

Čt

14:00 _ 15:00

500,-

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, odevzdejte paní učitelce Šídové

Poké kroužek

1.-.5. třída

Po

15:00 – 16:00

1600,-

maki@pokekrouzek.cz

 

 Informace o zájmových kroužcích organizovaných školou

 

název kroužku

pro věk

den

čas

cena pololetí

lektor

 

způsob přihlášení

 

Šprtec

(billiár hockey) 

2. – 9. třída

Po

14:00-15:00

500,-Kč

Martin Greško

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, odevzdejte lektorům nebo třídním učitelům

Hopík

1. – 3. třída

Čt

14:45 – 15:30

400,-Kč

700,-Kč/rok

Martina Pešková

Badminton

2.- 9. třída

Út

14:15 – 15:15

600,-Kč

Dagmar Šídová

Sportovní hry dívky

6.- 9. třída

Po

14:00 – 15:00

 

Markéta Beková

Deskové hry

4. – 9. třída

St

15:00-17:00

700,-Kč

Kateřina Štefanová

Dřevomodelářský kroužek

4 – 9. třídat

 

15:00 – 16:30

500,-Kč

Martin Greško

Flétnička I.

1. – 2.třída

Po

13:45 – 14:30

700,-Kč

1200,-Kč

Žaneta Palarčíková

Flétnička II.

pokročilí

Po

13:45 – 15:30

700,-Kč

1200,-Kč

Žaneta Palarčíková

Tancování hrátky s Mirkou

1. – 3. třída

Čt

14:00 – 14:45

400,-Kč

700,-Kč

Mirka Grešková

Klub zábavné logiky a deskových her

2. – 3. třída

Út

13:00 – 14:30

Zdarma

Šablony II

Světlana Ventová

Badatelský klub

3. – 5. třída

Čt

13:30 – 15:00

Zdarma

Šablony II

Bohunka Vrchotická

Badatelský klub

5. – 7. třída

14:00 – 15:00

Zdarma

Šablony II

Jan Kotrč

Čtenářský klub

4. – 5. třída

Út

14:30 – 16:00

Zdarma

Šablony II

Bohunka Vrchotická

Čtenářský klub

3. třída

13:30 – 14:45

Zdarma

Šablony II

Hana Petřinová

Španělština

6.-9. třída

Po

14:00 – 15:00

 

Jitřenka Rompotová

Plavání ŠD

1.- 2. třída

Út

14:00 – 15:00

1700,-Kč

Zdena Bartošová



Kroužky organizované Domem UM

Zahájení činnosti v týdnu od 9.9.2019
Čtvrtek 16:00-17:30 - http://www.dumum.cz/krouzky/6266-florbal-wizards-elevove
Čtvrtek 17:30-19:00 - http://www.dumum.cz/krouzky/6267-florbal-wizards-mladsi-zaci
 
Zahájení činnosti v týdnu od 23.9.2019
Pondělí 15:30-16:30 - http://www.dumum.cz/krouzky/6269-florbal-pro-radost-rohacovky
Pondělí 16:30-18:00 - http://www.dumum.cz/krouzky/6270-florbal-wizards-akademie-pripravka
Čtvrtek 15:00-16:00 - http://www.dumum.cz/krouzky/6264-florbal-wizards-pripravka-rohacovky

Všechny činnosti budou končit v týdnu do 5.6.2019.